NEWS

FAQ 55. Rajdu Barbórka. To trzeba wiedzieć!   

Najczęściej zadawane pytania

TRASA RAJDU

- W jakim odstępie czasowym startują zawodnicy?

Zawodnicy na wszystkich odcinkach startują w odstępach 1 minutowych. Trasa oprócz OS Karowa, jest tak ułożona, że jednocześnie na odcinku rywalizować będzie kilka załóg.

- W jakiej kolejności jadą zawodnicy?

Na wszystkich odcinkach specjalnych zawodnicy jadą w odwrotnej kolejności w stosunku do numerów startowych. Najlepsi zawodnicy jadą więc na końcu.

- Czy można na OS Karowa lub inne odcinki wnosić drabinki?

Nie. Ze względów bezpieczeństwa imprezy masowej organizator zakazał wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych (w tym m.in. drabinek). Obowiązuje także zakaz wnoszenia alkoholu.

- Czy trybuna Zielona na OS Karowa będzie skierowana w stronę ul. Browarnej czy beczki?

Trybuna Zielona skierowana będzie w kierunku beczki. Trybuna Zielona jest trybuną stojącą i miejsca nie są numerowane. Aby do niej dojść należy wejść do strefy kibica od ul. Browarnej.

- Jak będą wyglądały strefy na OS Karowa i co musze mieć aby się do nich dostać.

Aby wejść do Strefy Kibica na OS Karowa należy posiadać Karnet Kibica, Karnet VIP lub bilet jednorazowy (do kupienia jedynie przy wejściach na OS Karowa w Punktach Kibica). Organizator założył brak przejścia pomiędzy Strefami Kibica dla posiadaczy biletów jednorazowych, natomiast posiadacze Karnetu Kibica i Karnetu VIP mogą swobodnie i wielokrotnie przemieszczać się pomiędzy strefami.
Należy także pamiętać, że OS Karowa jest imprezą masową i z tego względu istnieje zakaz wnoszenia alkoholu i materiałów niebezpiecznych na teren stref kibica. Służby ochrony zobowiązane są do kontroli uczestników imprezy masowej.

- Słyszałem że w tym roku na Karowej przygotowany będzie Parking dla kibiców?

Tegoroczną nowością dla kibiców przyjeżdżających na odcinek Karowa jest zlokalizowany przy ul. Browarnej (wjazd od ul. Leszczyńskiej lub Topiel) parking dla Kibiców. Ilość miejsc na tym parkingu jest ograniczona, dlatego wjazd będzie możliwy tylko dla osób posiadających specjalną nalepkę wjazdową "Parking Karowa".

BILETY I KARNETY

- Czy wszystkie odcinki są biletowane?

Tak, wszystkie odcinki rozgrywane w sobotę podczas Rajdu Barbórka są biletowane. Biletowany jest także Serwis na Bemowie. Aby wejść do tych stref należy posiadać Karnet Kibica, Karnet VIP lub bilet jednorazowy (do kupienia przy wejściu na każdy OS i Serwis).
Całkowicie bezpłatny dla kibiców jest jednak rozgrywany w piątek Odcinek Testowy na Autodromie AP na Bemowie.

- Kiedy będę mógł kupić przez Internet bilety i karnety na 55. Rajd Barbórka?

Bilety na trybuny, Karnety Kibica oraz pozostałe produkty 55. Rajdu Barbórka dostępne są od 2 października, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 27.11.2017 do 05.12.2017. Ilość biletów na trybuny jest ograniczona, decyduje kolejność zakupu.
Po tym okresie zakup biletów na 55. Rajd Barbórka będzie możliwy tylko w Punktach Informacji Kibica.

- Co wchodzi w skład zestawów z biletami na trybunę OS Karowa?

Pakiet z biletem na trybunę ZIELONĄ zawiera:
• Bilet wstępu z zagwarantowanym miejscem stojącym na trybunie na OS Karowa.

Pakiet z biletem na trybunę ŻÓŁTĄ zawiera:
• Karnet Kibica Trybuna Żółta z zagwarantowanym miejscem siedzącym na trybunie w kolorze żółtym na OS Karowa (na identyfikatorze nadrukowany jest numer rzędu oraz numer miejsca)
• Smycz
• Nalepkę pamiątkową małą
• Mapę Rajdu

Pakiet z biletem na trybunę VIP zawiera:
• Karnet Trybuna VIP z zagwarantowanym miejscem siedzącym na trybunie VIP na OS Karowa (na identyfikatorze nadrukowany jest numer rzędu oraz numer miejsca)
• Smycz
• Nalepkę pamiątkowa małą
• Nalepkę pamiątkowa dużą
• Mapę Rajdu
• Możliwość skorzystania z darmowego cateringu na Trybunie VIP

- Gdzie mogę kupić bilet jednorazowy i ile on kosztuje?

Bilet jednorazowy dostępny będzie od 6 listopada na stronach prowadzących sprzedaż internetową oraz przy wejściach na każdy odcinek specjalny. Bilet jednorazowy na OS kosztuję 40 zł oraz bilet Jednorazowy na OS Karowa który kosztuje 50 zł.

Zachęcamy jednak do kupna Karnetu Kibica uprawniającego do wejścia na wszystkie odcinki rajdu do 6 listopada sprzedawany jest w promocyjnej cenie 59 zł (od 7 listopada regularna cena to 69 zł).

- Czy Karnet Kibica obowiązuje na 1 osobę?

Karnet Kibica oraz Karnet VIP zawieszony na smyczy daje uprawnienie do wejścia na odcinek specjalny dla jednej osoby.

- Czy dziecko musi posiadać Karnet Kibica?

Dziecko w wieku do 12 lat pod opieką osoby dorosłej nie musi posiadać karnetu kibica na wszystkich odcinkach rajdu. Wstęp dziecka w wieku do 12 lat jest więc bezpłatny. Opiekun zobowiązany jest do okazania przed wejściem do strefy biletowanej dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (np. książeczka zdrowia, odpis aktu urodzenia, legitymacja szkolna itp.). Organizator nie przewiduje biletów ulgowych dla dzieci starszych niż 12 lat.

- A jak traktowane są małe dzieci na trybunach na OS Karowa?

Dziecko do lat 7 pod opieką osoby dorosłej ma możliwość bezpłatnego wstępu na Trybunę Żółtą i Trybunę VIP . Opiekun zobowiązany jest do trzymania dziecka na kolanach podczas trwania całej imprezy oraz do okazania przed wejściem na trybunę dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (np. książeczka zdrowia, odpis aktu urodzenia, legitymacja szkolna itp.). Organizator nie przewiduje ulgowych cen biletów na trybuny dla dzieci starszych niż 7 lat (dzieci urodzone po 10.12.2009).

- Czy miejsca na trybunach na OS Karowa są numerowane?

Tak. Miejsca siedzące na trybunie ŻÓŁTEJ i VIP są numerowane. W tym roku zamiast biletów papierowych uprawniających do zajęcia miejsc na trybunie wprowadzono karnety plastikowe, na których umieszczona jest informacja o rodzaju trybuny ze wskazaniem rzędu i miejsca. Trybuna ZIELONA jest trybuną stojącą bez miejsc numerowanych.

- Czy muszę posiadać Karnet Kibica, aby wejść na trybunę ZIELONĄ na OS Karowa?

Nie. Przy zakupie biletu na trybunę ZIELONĄ nie trzeba kupować Karnetu Kibica, aby przejść przez bramki na OS Karowa. Aby dojść do pozostałych trybun (żółta i VIP) należy posiadać Karnet Kibica Trybuna Żółta lub Karnet Trybuna VIP uprawniający zarówno do wejścia na teren imprezy jak i zajęcia miejsca na trybunie.

DZIAŁANIE SKLEPU RAJDU BARBÓRKA

- W jakich godzinach mogę kontaktować się z obsługą sklepu internetowego?

Kontakt ze sklepem jest dostępny pod numerem telefonu (22) 834-54-04 lub kom. 733 100 702 możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18 oraz w soboty w godz. 11 - 15. Dostępny jest również adres mailowy barborka@topracing.pl, pod który można kierować wszelkie pytania.

- Czy istnieje możliwość składania zamówień telefonicznie?

Tak, istnieje możliwość składania zamówień telefonicznych pod numerem (22) 834-54-04 lub kom. 733 100 702 od poniedziałku do piątku od 9 do 18 oraz w soboty w godz. 11 - 15.

- Jakie są koszty wysyłki i ile czasu trzeba czekać na przesyłkę?

Wszystkie przesyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD, Paczkomatów InPost oraz Poczty Polskiej (przesyłka priorytetowa), zaś koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności i wynosi odpowiednio:

• 11 zł - paczka nadana Pocztą Polską po uprzedniej zapłacie online lub przelewie środków na nasze konto bankowe (przesyłka jest u klienta od 2-4 dni roboczych).
• 14 zł - paczka nadana Pocztą Polską za pobraniem, czyli płatne listonoszowi w chwili doręczenia przesyłki (przesyłka jest u klienta od 2-4 dni roboczych).
• 12 zł - paczka nadana kurierem firmy DPD po uprzedniej zapłacie online lub przelewie środków na nasze konto bankowe (przesyłka jest u klienta w 24h).
• 15 zł - paczka nadana kurierem firmy DPD za pobraniem, czyli płatne kurierowi w chwili doręczenia przesyłki (Przesyłka jest u klienta w 24h).
• 10 zł - paczka nadana do Paczkomatów InPost po uprzedniej zapłacie online lub przelewie środków na nasze konto bankowe (przesyłka jest w Paczkomacie w 24h).

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłane są ZA DARMO kurierem DPD (ten wariant obejmuje zamówienia opłacone z góry tzw. Przedpłata)

- Czy zamówiony towar można odebrać bezpośrednio w sklepie?

Tak, sposób odbioru dostawy wybierany jest w trakcie składania zamówienia, można wybrać przesyłkę kurierską, pocztową lub odbiór w siedzibie naszego sklepu przy ulicy Nocznickiego 31A w Warszawie. Odbiór osobisty zamówień zawierających karnety, mapy rajdu lub nalepki pamiątkowe 55. Rajdu Barbórka będzie możliwy w dniach 28.11.2017 - 05.12.2017. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 18 oraz w soboty w godz. 11 - 15.

- Czy przy odbiorze w sklepie mogę płacić kartą płatniczą?

Tak, oczywiście.

- Czy przeprowadzone zakupy w serwisie sklepu Gadzetyrajdowe.pl są bezpieczne?

Wszelkie dane pomiędzy klientem a serwerem, na którym znajduje się strona przesyłane są za pomocą szyfrowanego połączenia SSL, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, loginów, haseł, itp. Firma Top Racing, właściciel sklepu Gadzetyrajdowe.pl działa nieprzerwanie od 2006 roku i posiada certyfikat "Rzetelna Firma". Jest także laureatem konkursu "Gazele E-Biznezu" 2014.

- Czy są wyznaczone specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych? Czy osoba niepełnosprawna może liczyć na pomoc przy wejściu do strefy kibica?

Nie ma przewidzianych specjalnych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Aby zaparkować na terenie Parkingu OS Karowa trzeba kupić nalepkę Parking KAROWA.
Natomiast na odcinku Karowa przewidziane jest miejsce dla osób na wózkach. Znajduje się bezpośrednio przed trybuną Żółtą (widok na beczkę), a wejście do niej zlokalizowane jest na tyle trybuny Żółtej (dojście od skrzyżowania ulic Karowa/Dobra). Na miejscu stewardzi pomogą osobie na wózku dojść do wyznaczonego terenu.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2017                                                                                                                                       54 Rajd Barbórka 2016