MEDIA > Fotoreporterzy


fot: Kamil Koza

Zasady przyznawania kamizelek dla fotoreporterów na 52. Rajdzie Barbórka 2014:

Rozpatrywane będą jedynie wnioski otrzymane od dziennikarzy massmediów, którzy dostarczyli (lub dostarczą) organizatorowi kopie własnych materiałów fotograficznych wykonanych podczas rajdów LOTOS RSMP 2014 w tym Rajdu Nadwiślańskiego, Rajdu Barbórka 2013 oraz innych imprez organizowanych przez Automobilklub Polski, a zamieszczonych w massmediach. W przypadku niemożności dostarczenia, należy wskazać miejsce (np. adres portalu), gdzie takie materiały się znajdują.

UWAGA 1. Ponieważ bywały w tej kwestii wątpliwości – informujemy, że wykazanie się materiałami fotograficznymi nie jest równoznaczne z przydziałem akredytacji fotograficznej! Stanowi jedynie podstawę do rozpatrywania wniosku.

Ilość kamizelek jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Organizator pozostawia sobie prawo do ustalenia ostatecznej listy akredytowanych fotoreporterów, co oznacza, że nie każdej osobie składającej wniosek przyznana zostanie kamizelka!

UWAGA 2. Akredytacje nie obejmują przedstawicieli Agencji Fotograficznych, Zespołów Rajdowych oraz osób wykonujących zdjęcia dla potrzeb komercyjnych. W takim przypadku istnieje możliwość wykupienia specjalnego pakietu wejściowego (koszt 200 złotych netto – liczba akredytacji ograniczona).

Wszyscy fotoreporterzy (z identyfikatorem "Media Foto" oraz kamizelką MEDIA) i operatorzy kamer akredytowani na 52. Rajdzie Barbórka mogą przebywać wyłącznie w miejscach wyznaczonych – muszą ściśle stosować się do poleceń służb porządkowych!

Strefy dla Fotoreporterów

            
            OS Służewiec                         OS STW Center                           OS Bemowo                               OS Karowa

Fotoreporterzy na odcinku Karowa będą mogli wykonywać zdjęcia naprzeciwko wylotu spod wiaduktu (podobnie jak w roku ubiegłym), pod warunkiem jednak, że będą się starali nie zasłaniać widoku kibicom stojącym za nimi (czyli np. schylając się czy siedząc na przyniesionych stołeczkach). Szanując fakt, że Państwo wykonują swój zawód, organizator musi jednak pamiętać o kibicach, którzy wykupili bilety wstępu.
Wejście na OS Karowa oraz do stref foto zlokalizowanych na tym odcinku jest możliwe od godziny 15.00 (przez cały czas - do zakończenia próby).

Przypominamy też o braku możliwości przemieszczania się pomiędzy strefą przy beczce, a strefą przy wiadukcie (chyba, że naokoło – z ulicy Dobrej do ulicy Karowej).

Uwaga!
Podczas zbliżającego się Rajdu Barbórki, na OS "Karowa", firma Fotoforma, oficjalny prodealer marek Canon i Nikon otworzy bezpłatną wypożyczalnię sprzętu fotograficznego. Będą mogli z niej skorzystać wszyscy akredytowani na rajd fotoreporterzy. więcej >>

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2014                                                                                                                                       51 Rajd Barbórka 2013