KIBICE > Bilety


Automobilklub Polski wspólnie z serwisem Gadzetyrajdowe.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 50. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów.

Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne oraz zestawy z biletami na trybuny na odcinku Karowa (89 zł, 179 zł, 229 zł). Bilet na trybunę siedzącą zawiera Karnet Kibica, smycz, nalepkę pamiątkową oraz Mapę Rajdu.

W tym roku organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Osoby siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Z każdej trybuny widoczny będzie także telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka specjalnego. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane. Trybuna w parku (Zielona) będzie ponownie trybuną stojącą.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z rajdu.
Kibice mają do wyboru kilka rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica dostępne są w formie sprzedaży wysyłkowej do dnia 27.11.2011. Po tej dacie zapraszamy do Punktów Informacji Kibica:

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.gadzetyrajdowe.pl


urząd miasta platinum compensa

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Barbórki nie trzeba przedstawiać ...

    ... na Barbórce trzeba być…

 © benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                        Rajd Barbórka 2011