ZAWODNICY > Lista zgłoszeń


Oficjalna lista zgłoszeń - 49. Rajd Barbórka 2011

Oficjalna lista zgłoszeń - Legendy - 49. Rajd Barbórka 2011


- Informacja o zawodnikach

LP. Zgłaszający Info Kierowca Pilot Klub Samochód Kl.
1. WAAB Garage
Motorsport
Marcin Scheffler Szymon Marciniak Ak Wielkopolski Honda Civic Type - R 2
2. WAAB Garage
Motorsport
Rafał Grzesiński Mateusz Tutaj Ak Kielecki Mitsubishi Lancer Evo IX 3
3 Jan Dembski   Jan Dembski Dawid Dobrodziej Ak Polski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
4 Radosław Raczkowski   Radosław Raczkowski Mariusz Kosiński Ak Podlaski Honda Civic  2
5 Bartłomiej Wyszkowski Piotr Wodziński Bartłomiej Wyszkowski Ak Centrum Opel Astra GSI 2
6 Przemysław Mazur   Maciej Rzeźnik Przemysław Mazur Ak Rzeszowski Citroen Xsara
WRC
3
7 Sławomir Cichocki Sławomir Cichocki Adam Iwaniec Ak Rzemieślnik Subaru Impreza STI 3
8 Paweł Janus   Paweł Janus Jakub Domański Ak Polski Citroen Saxo VTS 1
9 Zbigniew Staniszewski   Zbigniew Staniszewski Radosław Korzeniewski Ak Polski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
10 Krzysztof Możyszek   Krzysztof Możyszek Ak Polski Audi S2 3
11 Krzysztof Szymański Krzysztof Szymański Darek Gurdziołek Ak Rzemieślnik Subaru Legacy 3
12 Kamil Butruk Kamil Butruk Maciej Wilk Ak Podlaski Mitsubishi Lancer 3
13 Marcin Cichocki   Mariusz Stec Marcin Cichocki Ak Lubelski Mitsubishi Lancer WRC 3
14 Michał Sowa   Michał Sowa Tomasz Zbiciak Ak Lubelski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
15 Maciej Krzyszycha Maciej Krzyszycha Adam Nowakowski OKR Mitsubishi Lancer Evo IX RS 3
16 Aleksander Zawada Aleksander Zawada Grzegorz Gołda Ak Radomski Renault Clio 2
17 Tomasz Gryc   Tomasz Gryc Michał Kuśnierz Ak Rzemieślnik Citroen C2R2 Max 1
18 Potr Kalinowski   Piotr Kalinowski Paweł Białowąs Ak Polski Opel Astra 2
19 Michał Kluziewicz Michał Kluziewicz Łukasz Kozdroń Ak Małopolski Citroen Saxo VTS 1
20 Aleksander Jaroszewicz   Aleksander Jaroszewicz Paweł Tarapacki Ak Sudecki Ford Fiesta 1
21 Felix Felix Adam Grzelka Ak Podlaski Subaru Impreza 3
22 Szymon Kornicki   Szymon Kornicki Robert Hundla KKCiM SMOK Citroen DS3 2
23 Cersanit Rally Team   Michał Sołowow Maciek Baran Ak Kielecki Ford Fiesta 3
24 Lotos Dynamic Rally Team Kajetan Kajetanowicz Jarosław Baran Ak Polski Subaru Impreza RT 3
25 Maciej Dominiak   Maciej Dominiak Marek Kaczmarek Ak Polski Mitsubishi Lancer 2.0 3
26 Krzysztof Schenk   Krzysztof Schenk Maciej Handwerker Ak Polski Peugeot 206XS 1
27 Jakub Wyszomirski   Jakub Wyszomirski Paweł Kamiński Ak Rzemieślnik Honda Civic Type - R 2
28 Michał Kuna   Michał Kuna Dariusz Karamon Ak Centrum Daewoo Lanos 1
29 Orlen Team   Szymon Ruta Sebastian Rozwadowski Ak Radomski Peugeot 207 s2000 3
30 Marek Klementowicz   Marek Klementowicz Piotr Klementowicz Ak Krakowski BMW M3 3
31 Marcin Berliński   Marcin Berliński Krzysztof Jeżewski Ak Polski Peugeot 206 RC 2
32 Łukasz Dziemidok Łukasz Dziemidok Michał Jucewicz Ak Polski Peugeot 306 S16 2
33 Paweł Bielak   Paweł Bielak Martyna Zarębska Ak Polski Peugeot 207 RC 2
34 Castrol TRW MOTOINTEGRATOR   Adam Kaszyński Jacek Sciciński Ak Polski Subaru Impreza STI 3
35 Castrol TRW MOTOINTEGRATOR   Maciej Oleksowicz Andrzej Obrębowski Ak Rzemieślnik Ford Fiesta S2000 3
36 Castrol TRW MOTOINTEGRATOR   Krzysztof Oleksowicz Jacek Rathe Ak Rzemieślnik Subaru Impreza STI 3
37 Krzysztof Janisz   Krzysztof Janisz Paweł Raczak Ak Orski Subaru Impreza WRX 3
38 Przemysław Żabka   Przemysław Żabka Norbert Kacprzak Ak Toruński Mitsubishi Lancer Evo IX 3
39 Piotr Panasiewicz   Piotr Panasiewicz Krzysztof Sawicki Ak Polski Renault Clio Sport 2
40 Ariel Piotrowski   Ariel Piotrowski Ireneusz Pleskot Ak Polski Citroen C2R2 Max 1
41 Piotr Ostrowski   Piotr Ostrowski Michał Grudziński Ak Kielecki Mitsubishi Lancer Evo IX 3
42 Bryan Bouffier   Bryan Bouffier Xavier Panseri ASA DROME Peugeot 207 S2000 3
43 Filip Nivette   Filip Nivette Ak Rzemieślnik Mitsubishi Lancer Evo IX 3
44 Tomasz Mendyk   Paweł Bartoszewicz Tomasz Mendyk Ak Polski Honda Civic 1
45 Krzysztof Stryjek   Piotr Stryjek Krzysztof Stryjek Ak Polski Renault Clio 2
46 Karol Piątkowski   Karol Piątkowski TMSM Sparta Wrocław Subaru Impreza 3
47 Inessa Tushkanova   Inessa Tushkanova Natalya Potapova Russia Club Renault Clio Sport 2
48 Andrzej Szepieniec   Andrzej Szepieniec Jarosław Zawadzki Ak Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
49 Radosław Typa   Radosław Typa Jakub Gerber Ak Rzemieślnik Mitsubishi Lancer Evo IX 3
50 Robert Tulicki Robert Tulicki Grzegorz Tulicki AMK Tarnów Renault Megane 2
51 Hubert Ptaszek   Hubert Ptaszek Daniel Leśniak Ak Toruński Ford Fiesta 1
52 Grzegorz Dul   Grzegorz Dul Piotr Zegarmistrz Ak Mielecki Mitsubishi Lancer Evo IX 3
53 Herbi   Herbi Bartosz Holdenmayer Ak Leszczyński Honda Civic Type - R 2
54 Michał Górski   Bartłomiej Czwartosz Michał Górski Ak Polski Citroen Saxo VTS 1
55 Aron Domżała   Aron Domżała Ak Rzemieślnik Ford Fiesta 1
56 Maciej Kołdej   Maciej Kołdej Paweł Buta Ak Rzemieślnik Honda Civic Type - R 2
57 Jacek Ptaszek   Jacek Ptaszek Ak Polski Skoda Fabia WRC 3
58 Waldemar Kluza   Waldemar Kluza Michał Miklaszewski Ak Krakowski Mitsubishi Lancer 3
59 PLATINUM RALLY TEAM   Michał Bębenek Grzegorz Bębenek Ak Orski Mitsubishi Lancer Evo X RS 3
60 Tomasz Kasperczyk   Tomasz Kasperczyk Damian Syty  ŁZM Motorsport Citroen C2 1
61 Adriana Kociszewska   Adriana Kociszewska Tomasz Tokarski Ak Centrum Honda Civic 1
62 LOTOS-SUBARU
POLAND RALLY TEAM
Wojciech Chuchała Kamil Heller Ak Beskidzki Subaru Impreza STI 3
63 Krzysztof Skorupski Krzysztof Skorupski Paweł Skrzywan Ak Rzemieślnik VW Polo 2
64 Paweł Grzywacz   Paweł Grzywacz Marcin Wydra Ak Polski Opel Astra GSI 2
65 Piotr Połeć   Piotr Połeć Ak Tomaszowski Toyota Celica GT4 3
66 Krzysztof Dzyr   Adam Tomaszek Krzysztof Dzyr Ak Polski Mitsubishi Lancer 3
67 Stefan Karnabal   Stefan Karnabal Szymon Gospodarczyk Ak Orski Mitsubishi Lancer Evo WRC 3
68 Kamil Sokołowski   Łukasz Nagraba Kamil Sokołowski Ak Rzemieślnik Honda Civic Type - R 2
69 Leszek Kuzaj   Leszek Kuzaj Paweł Drahan Ak Polski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
70 Adam Kędzierski   Adam Kędzierski Marcin Opałka Ak Polski BMW 318 IS 2
71 Marcin Gagacki   Marcin Gagacki Marcin Bilski LKT "Wyczół" Gościeradz Honda Civic Type - R 2
72 Bartłomiej Pawlik   Marcin Nivette Bartłomiej Pawlik Ak Rzemieślnik Ford Fiesta 1
73 Jacek Spentany   Łukasz Figiel Jacek Spentany Ak Rzemieślnik Citroen C2R2 1
74 PLATINUM RALLY TEAM   Maciej Steinhof Bartłomiej Boba Ak Krakowski Subaru WRX STI 3
75 Magdalena Wilk Magdalena Wilk Jolanta Żuk Ak Rzemieślnik Kia Picanto 1
76 Lotos Dynamic Rally Team   Michał Kościuszko Maciej Szczepaniak KS PROF. Mini Cooper WRC 3
77 Grzegorz Musz   Grzegorz Musz Damian Zygmunt Ak Małopolski Honda Civic Type - R 2
78 Tomasz Czopik   Tomasz Czopik Przemek Zawada Ak Krakowski Peugeot 206 WRC 3
79 Mariusz Nowocień   Mariusz Nowocień Bartłomiej Jakubowski Ak Rzemieślnik Honda Civic Type - R 2
80 Daniel Chwist   Daniel Chwist Dariusz Burkat KS PROF. Subaru Impreza 3
81 Łukasz Byśkiniewicz   Łukasz Byśkiniewicz Maciej Wisławski Ak Polski Subaru Impreza 3
82 MISIO   MISIO KOVI Ak Polski Mitsubishi Lancer Evo VI 3
83 Tomasz Smorawiński   Tomasz Smorawiński Filip Piechota Ak Wielkopolski BMW E30 318IS 2
84 Peugeot Sport Polska Raly Team   Tomasz Kuchar Daniel Dymurski RALLYLAND Peugeot 307 WRC 3
85 Waldemar Janecki   Waldemar Janecki Grzegorz Kwiecień AMK Tarnów BMW 318 IS 2
86 Wiktor Matuszewski Wiktor Matuszewski Robert Podlecki Ak Polski Fiat CC 1
87 Tomasz Mikołajczyk   Tomasz Mikołajczyk Błażej Czekan Ak Polski Mitsubishi Lancer Evo IX 3
88 Marcin Abramowski   Marcin Abramowski Łukasz Włoch Ak Rzemieślnik Mitsubishi Lancer Evo IX 3
89 Sebastian Frycz   Sebastian Frycz Piotr Suchy Ak Cieszyński Subaru Impreza STI 3
90 Rafał Rulski   Rafał Rulski Michał Pryczek Ak Rzemieślnik Subaru N14 3

Barbórka Legend

- Informacja o zawodnikach

LP. Zgłaszający Info Kierowca Pilot Klub Samochód
1. Grupa PMR
- Skyline
Zbigniew Szwagierczak Maciej Roch
Pietrzak
Ak Wielkopolski Opel Astra GSI
2. Marcin Sienkiewicz Marcin Sienkiewicz Marek Bała Ak Polski BMW M3
3 M&C Classic Abarth Racing Team Mirosław Miernik Marcin Wiertlewski Ak Polski Fiat Abarth 131 Rally
4 Andrzej Postawka Andrzej Postawka Stanisław Postawka SKM "Skrzydlaci" Fiat 125p
5 Dariusz Poletyło Dariusz Poletyło Grzegorz Skorupski Ak Rzemieślnik BMW 318is
6 Paweł Hoffman Marek Ryndak Paweł Hoffman Ak Rzeszowski SAAB 96 V4
7 Tomasz Ciecierzyński Tomasz Ciecierzyński Mieczysław Galant Ak Polski Polonez 2000
8 Andrzej Wodziński Andrzej Wodziński Michał Wiśniewski Ak Rzemieślnik Toyota Celica 
9 TJ Motorsport Tomasz Jaskłowski Robert Burchard Ak Polski Fiat 125p
10 Marcin Grzelewski   Marcin Grzelewski Krzysztof Niedbała Ford Escort
11 Włodek Pawluczuk   Włodek Pawluczuk Zbyszek Banach Ak Rzemieślnik Renault 11
12 Marcin Miziak   Marcin Miziak Wojciech Jurecki Ak Królewski Mercedes Benz 190 E
13 TJ Motorsport   Andrzej Jaroszewicz Alicja Grzybowska Ak Polski Fiat 125p
14 Jerzy Walentowicz   Jerzy Walentowicz Wojciech Walentowicz Kungliga Automobilklubben Alfa Romeo GTV 2000
15 Lesław Orski   Lesław Orski Tomasz Chmiel Ak Orski VW Golf
16 Romuald Chałas Romuald Chałas Zbigniew Atłowski Ak Polski Mazda 323 GTR
17 Janusz Siniarski Janusz Siniarski Artur Sznajderowicz Ak Polski Skoda 100S
18 EWATEX   Wojciech Boguciński Dominika Tajner-Idzik Ak Polski Porsche 924
19 Arkadiusz Kula Arkadiusz Kula Patryk Mikiciuk Ak Polski Alfa Romeo GTV 2000
20 Dariusz Sobecki   Dariusz Sobecki Adrian Sobecki Ak Polski Skoda Felicia
21 Longin Bielak Longin Bielak Błażej Matusiak Ak Polski Mini Morris
22 TJ Motorsport Adam Polak Grzegorz Gac Ak Polski Fiat 125p
23 CRC Team Luc Bouckaert Łukasz Bąk Opel Kadett
24 CRC Team Frank Baert Dorota Słupecka Opel Manta
25 Trax Racing Paweł Wysocki Paweł Trela Ak Królewski Peugeot 205 GTI
26 Krzysztof Skalski   Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski Ak Rzemieślnik Polonez FSO Warszawa
27 Maciej Taniewski   Maciej Taniewski Dawid Boroń Fiat 126p
28 Adam Dowgird Adam Dowgird Michał Syroka Ak Warmiński FSO Polonez
29 Michał Szala Michał Szala Michał Gac Ak Polski Fiat 125p
30 Lange Mauritz   Lange Mauritz Porshe 911L
31 Krzysztof Winkowski   Krzysztof Winkowski Jacek Moritz Fiat 126p
32 Dominik Mydlarski   Dominik Mydlarski Mariusz Walczak Ak Polski Mazda GLX
platinum compensa urząd miasta

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Barbórki nie trzeba przedstawiać ...

... na Barbórce trzeba być…

 © benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                        Rajd Barbórka 2010