KIBICE > Bilety


Automobilklub Polski wspólnie z serwisem Gadzetyrajdowe.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 49. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne oraz zestawy z biletami na trybuny na odcinku Karowa (89 zł, 169 zł, 249 zł). Bilet na trybunę siedzącą zawiera Karnet Kibica, smycz, nalepkę pamiątkową oraz Oficjalny Program Rajdu.

W tym roku organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej "beczki". Osoby siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje,trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną!

Z każdej trybuny widoczny będzie także telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka specjalnego. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane. Trybuna w parku (Zielona) będzie w tym roku trybuną stojącą.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z rajdu. Kibice mają do wyboru kilka rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach. Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży do dnia 21.11.2011, zamówienia zawierające te produkty będą wysyłane po 21.11.2011.

 

Punkty Informacji Kibica:
21 listopada - 1 grudnia w siedzibie sklepu Gadzetyrajdowe.pl (Warszawa, ul. Nocznickiego 31A,
   poniedziałek – piątek, w godz. 10-18, Tel. 22 834-54-04)
30 listopada (środa) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
1 grudnia (czwartek) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
2 grudnia (piątek) w siedzibie Automobilklubu Polski (Warszawa, ul. Pańska 85, w godz. 10-18)
3 grudnia (sobota) w namiocie Punktu Informacji Kibica przed głównym wejściem na OS Bemowo
  (ul. Powstańców Śląskich 127, w godz. 8-14).
3 grudnia (sobota) przy wejściu na OS Karowa od ul. Furmańskiej (w godz. 14-20).
3 grudnia (sobota) przy wejściu na OS Karowa od ul. Browarnej (w godz. 14-20).
3 grudnia (sobota) przy wejściu na OS Karowa od ul. Karowej (w godz. 14-20).

Wszystkie Odcinki Specjalne 49. Rajdu Barbórka 2011 będą biletowane:
• OS Tor FSO • OS Tor Służewiec • OS Bemowo • OS Karowa.
Bilety jednorazowe będą dostępne przy wejściu na te odcinki.

Bilet jednorazowy upoważnia do: jednorazowego wejścia dla 1 osoby na jeden z odcinków specjalnych Rajdu (Tor FSO, Tor Służewiec, Bemowo lub Karowa).
Karnet Kibica zawiera: Smycz, Karnet Kibica.Upoważnia do: wejścia dla 1 osoby na wszystkie odcinki specjalne Rajdu.
Zestaw z biletem na trybunę Zieloną na OS Karowa zawiera: Bilet wstępu na trybunę zieloną (miejsca stojące) na OS Karowa, małą nalepkę pamiątkową Rajdu. Upoważnia do: wejścia dla 1 osoby na trybunę zieloną na OS Karowa.
Zestaw z biletem na trybunę Żółtą na OS Karowa zawiera: Bilet wstępu z zagwarantowanym miejscem siedzącym (miejsca numerowane) na trybunę żółtą na OS Karowa, Smycz, Karnet Kibica, małą nalepkę pamiątkową Rajdu, Oficjalny Program Rajdu. Upoważnia do: wejścia dla 1 osoby na wszystkie odcinki specjalne Rajdu oraz na trybunę żółtą na OS Karowa.
Zestaw z biletem na trybunę VIP na OS Karowa zawiera: Bilet wstępu z zagwarantowanym miejscem siedzącym (miejsca numerowane, catering) na trybunę VIP na OS Karowa, Smycz, Karnet Kibica, małą nalepkę pamiątkową Rajdu, dużą nalepkę pamiątkową Rajdu, Oficjalny Program Rajdu. Upoważnia do: wejścia dla 1 osoby na wszystkie odcinki specjalne Rajdu oraz na trybunę VIP na OS Karowa (trybuna z cateringiem).

 

Oficjalny sklep Rajdu Barbórkaplatinum compensa urząd miasta

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Barbórki nie trzeba przedstawiać ...

... na Barbórce trzeba być…

 © benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                        Rajd Barbórka 2010