NEWS

Dziękujemy i zapraszamy za rok!  
21.12.2016

Kolejny Rajd Barbórka przeszedł do historii. Znów przeżyliśmy wielkie emocje, które dostarczyli nam najlepsi polscy kierowcy rajdowi. Kolejny raz Kryterium Karowa zgromadziło tysiące fanów sportów motorowych, którzy wspólnie z nami pożegnali rajdowy sezon 2016.

W imieniu organizatorów Rajdu Barbórka, Automobilklubu Polski, dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami stworzyli to jedyne w swoim rodzaju rajdowe widowisko. Dziękujemy setkom naszych Przyjaciół, którzy zaangażowali swój czas, siły i energię – bo Barbórka to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także skomplikowana logistyka i tysiące godzin przygotowań. To praca sędziów, kierowników odcinków specjalnych, zespołu odpowiadającego za porządek czy współpracę z partnerami i sponsorami.Dziękujemy także kibicom, którzy - jak zwykle – nie zawiedli. Pomimo niesprzyjającej pogody byliście wszędzie tam, gdzie toczyła się barbórkowa rywalizacja. Bez Was organizacja Rajdu Barbórka nie miałaby sensu, bo to impreza, którą tworzymy nie tylko dla rajdowych załóg, ale także dla Was – najlepszych kibiców na świecie.

Ogromne podziękowania należą się także kierowcom, pilotom i członkom załóg. To dzięki Wam przeżyliśmy ogromne emocje. To dzięki Wam kolejny raz mogliśmy wspierać najbardziej potrzebujących. To Wasze zaangażowanie sprawia, że Rajd Barbórka jest jedynym takim wydarzeniem w rajdowym kalendarzu. Dziękujemy Wam także za prawdziwą, sportową rywalizację i walkę w duchu fair play.

Oczywiście nie zapominamy o naszych partnerach i sponsorach. Bez Was organizacja Rajdu Barbórka nie byłaby możliwa. Dziękujemy za wsparcie.

Zespół Rajdu Barbórka

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 © benix      Automobilklub Polski 2016                                                                                                                                       53 Rajd Barbórka 2015